wtorek, 3 grudnia 2013

RECENZJA KONTURÓWKI DO UST MADAME L'AMBRE

Dzisiejszy post poświęcony jest recenzji konturówki do ust ( nr 2 ), którą otrzymałam w ramach współpracy z firmą Madame L'ambre. O podjęciu współpracy pisałam TU.


Od producenta:


Konturówki do ust doskonale wyrównują kształt ust. Jako podkład pod pomadkę, pomagają w jej utrzymaniu przez cały dzień. Makijaż ust jest bardziej odporny na ścieranie, a kontur ust nie ulega deformacji. Twoje usta są naturalnie piękne przez cały dzień.

Moja opinia:

W pierwszej kolejności zaczęłam testować konturówkę do ust. Konturówka w kolorze fuksji o kremowej konsystencji, dość miękka, idealnie podkreślająca nasze usta. Kolor konturówki jest wyrazisty, na ustach spokojnie utrzymuje się kilka godzin. Używam jej jako szminki po wcześniejszym nałożeniu pomadki. Nie zauważyłam, żeby wysuszała mi usta ale z pewnością odrobinę podkreśla suche skórki. Z aplikacją kosmetyku jak i z jego demakijażem nie ma żadnych problemów. Temperuje się również bardzo łatwo. Opakowanie stylowe z mocną zatyczką. Dzięki spiczastej końcówce możemy wykorzystać cały produkt. Mały minus za dostępność tej konturówki. Zakupić ją możemy w sklepie internetowym Madame L'ambre bądź w drogeriach Hebe. Uważam, że za cenę 10,20 zł warto zakupić i osobiście przekonać się o jej pozytywnych efektach.

Zalety:
 1. łatwa aplikacja,
 2. kremowa konsystencja,
 3. niska cena,
 4. wyrazisty kolor,
 5. ładny efekt,
 6. trwała, 
 7. nie rozmazuje się,
 8. nie wysusza ust,
 9. wydajna,
 10. bezproblemowa w demakijażu.
Wady:
 1. dostępność,
 2. odrobinę podkreśla suche skórki.
Moja ocena: 5/5 !5 komentarzy:

 1. świetny ten kolorek !! chce taki :P

  OdpowiedzUsuń
 2. masz duże pełne usta <3

  OdpowiedzUsuń
 3. mam podobną kredkę, wkrótce recenzja, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń